Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy ezt érzem, más...

Normális, hogy ezt érzem, más is van így vele?

Figyelt kérdés
Amikor megvan, egyszerűen nem érzem magam tisztának, hiába fürdök naponta háromszor legalább, már a víz alatt sem érzem azt, hogy tiszta leszek. Ez normális? Mit lehet tenni?

2016. aug. 16. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit azért túlzás, hogy már fürdéskor is így érzel. Egyébként azt lehet tenni, hogy lehetőleg ne cakkozd magad rajta, tisztálkodj normálisan, egyébként pedig fogadd el és NE FOGLALKOZZ VELE, mert csak bebeszélsz magadnak egyfajta fóbiát.
2016. aug. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szokj le, ezt nem igazan neveznem normalisnak, amit csinalsz!
2016. aug. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is gyakran így érzek bár mivel én hormonbeteg vagyok így más kalap alá tartozom lehetséges. Viszont javaslom próbálj ki valami egész mást mint amit eddig használtál ilyenkor. (A tampon és a betét néha tényleg igénytelen érzetet kelt bennem is mikor használom. És egy kicsit még utána is koszosnak érzem magam.) De talán te lehet jobban éreznéd magad ha kipróbálnád a menstruációs kelyhet. Hátha az kicsit mérsékli ezt az érzést.
2016. szept. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!