Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két hónap. Normális?

Két hónap. Normális?

Figyelt kérdés

Két hónaponta szokott megjönni,de akkor nagyon erős.Két óránként cserélnem kell a betétet,pedig éjszakait használok.Normális ez?

12/L


2010. ápr. 19. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez biztos nem normális dolog...Főleg,hogy 12 évesen ilyen erős. Szerintem beszélned kéne egy orvossal vagy az anyukáddal.
2010. ápr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12 évesen még sztem teljesen oké. akkormég senkinek sem normális a menzesze. ha 1-2 év múlva sem javul akkor kell orvoshoz menni
2010. ápr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszii.:)
2010. ápr. 19. 14:29
 4/5 anonim válasza:
bocsi de nagyon zavaró . hónaponta helyett havonta :D
2010. ápr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem menny el anyuddal 1 nőgyógyászhoz vagy nem tudom, mert ez nem nagyon jó, ugyan is minden 28adik vagy 35ötödik nap közt kellenne h meglegyen, és mivel elég fiatal is vagy azért ez nem normális... mikor jött meg elöször? ha mostanábban akk még elmegy mert még most kezd normálisan beállni, nekem elejében volt amikor havonta 2x is megjött és 10 10 napot tartott...

de ha régebb óta akkor furduljatok orvoshoz...

17L

2010. ápr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!