Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye nem vagyok terhes?...

Ugye nem vagyok terhes? Részletesen lent!

Figyelt kérdés
Mivel pont nyaraláson jött volna meg a menstruációm, ezért gondoltam eltolom a gyógyszerrel. Bevettem tehát két levéllel, nem tartottam szünetet. Már máskor is csináltam ilyet és minden rendben volt. Most azonban mikor szünetet kellett volna tartanom megjött kb 3 napra. Gondoltam oké ez így normális, ilyen előfordulhat. Most viszont, hogy bevettem a második levéllel is, nem jött meg egyáltalán (4 napja kellett volna). Teljesen kétségbe vagyok esve. Kérlek nyugtassatok meg, hogy nem valószínű hogy teherbe estem. Szedtem rendesen a gyógyszert... :/
2016. aug. 12. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sosem fogom megérteni hogy aki ilyet kérdez az mit gondol...szerinted mi így belelátunk a méhedbe???!!! 600ft a Rossmannban a teszt, miért nem veszel egyet? Felnőtt ember vagy, ennyi eszed lehetne.
2016. aug. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szexelni is kell ahhoz először
2016. aug. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A másik,miért szedtél be két lev3llel egymás után? Lehet azért nem jön meg/estél teherbe, mert nem jól szeded a gyógyszert...
2016. aug. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
...van betegtájékoztató a fogamzásgátlóhoz, talán nem kéne össze-vissza kedved szerint szedni és akkor megjönne rendesen.
2016. aug. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
De miért szeded össze-vissza?
2016. aug. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az miért összevissza szedés hogy nem tartok szünetet? Ilyet lehet csinálni, orvost is megkérdeztem.

Majd venni fogok tesztet, csak gondoltam kikérem mások véleményét....

2016. aug. 12. 12:36
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
vegyél tesztet és ne szedjél össze-vissza hormon gyógyszereket!
2016. aug. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? A levegőtől nem leszel terhes, viszont nem írtad hogy voltál-e egyáltalán férfival azóta. Csak én gondolom ezt kicsit furcsának?
2016. aug. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Valószínű ha arra kérdezek rá, hogy terhes vagyok-e, akkor voltam férfival :D Jézusom...gondoltam ez azért egyértelmű. És mint írtam, a betegtájékoztató, valamint az orvosom szerint is lehet így szedni. Nem összevissza szedtem, az azért picit mást jelent. Bírom az ilyen nagyokosokat amúgy, akik mindent jobban tudnak és jobban csinálnak. Veszek majd tesztet is de egyelőre véleményt kértem nem kioktatást.
2016. aug. 12. 13:28
 10/12 anonim ***** válasza:
Az orvosod pont ugyanolyan ostoba mint te vagy. Felnott ember nem idejon kerdezni hanem egybol tesztet vesz. Ez pl.egy velemeny. ;)
2016. aug. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!