Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan mintha izomlázam lenne...

Olyan mintha izomlázam lenne a hasamba de folyton. Nagy baj lehef? (Többi lennt)

Figyelt kérdés
Használtam az Oto Chili kockahasgépet és ugye szépen rendesen izonlázam is lett tőle. De mostmár egyszer elmúlt. De megint tisztára feszük a bőr a hasamon és még mindig olyan mintha izomlázam lenne. Pedig már egy hete elmúlt. Lány vagyok 13 éves. Terhes ugye nem lehetek. Eddig nem voltam fiúval persze. De van 2 bátyjám. Arra talán tudok gondolni hogy kiverték valahol a házba és esetleg ott maradt. Na értitek. Most kellene megjönnie. De eddig még nem jött meg...Szerintetek mi lehet?

2016. aug. 10. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Terhes nem lehetsz, ilyen butaságot ne is gondolj! Túlzásba vitted az edzést, és meg lett erőltetve a hasizmod. Késik a menstruációd és ennyi. Nem mindég pontos.
2016. aug. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja nagyon foa ez a gép. Már hányingerem is van.
2016. aug. 11. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!