Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sokszor annyira görcsölök...

Sokszor annyira görcsölök mensikor h. fel se tudok állni, ez miért van?

Figyelt kérdés
az elmult hónapokban sokszor volt ugy h. mensi elején vagy végén nagyon görcsöltem és szinte fel se tudtam állni és volt olyan is h. összeestem.már sok gyógyszert kiprobáltam de nem tudom mi hathatna:S
2008. szept. 29. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj el nőgyógyászhoz. Ő biztosat tudna mondani. Én max csak gyógyszert tudnék ajánlani: Algoflex M. Nekem is elég rossz görcseim voltak és ez nekem bevált. Vagy kezdj el fog.gátlót szedni és az is enyhíti. de elötte feltétlen beszélj nődokival!!

cukorfalat

2008. szept. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el nőgyógyászhoz, mert lehet, hogy baj van. Menstruáció alatti erős fájdalmat okozhatja endometriózis, ami meddőséghez vezethet. Gyógyszerrel kezelik, meggyógyul, de valamikor műtétre van szükség.
2008. szept. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen szinten szoktam görcsölni, és szenvedek és szinte sirni sem tudok, és ááh :( Nekem csak cataflam segít, de már lassan az sem. Rengetek görcsöldót használtam, kifejezetten mensire valót de meg sem éreztem... De kb ilyen dupla nospa ultra sem.... Algofex m, meristin meg méginkább nem.

Amikor voltam nődokinál rutinvizsgálaton és kérdezte h van e panasz, mondtam h nagyon szoktam görcsölni, de nem mondott rá semmit... Nemhiszem, hogy akkora baj lenne, nekem 6-7 éve ilyen a mensim, hát sajnos nem mondom h megszoktam mert 2 nap kemény szenvedés, suliba se tudok olyankor menni, meg semmi... Mindenki más... Nem?

2008. szept. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szinte mindig ilyen (kb 9 éve), 2 napig sehova nem tudok menni úgy görcsölök. Én Cataflamot szedek, attól valamennyire jobb szokott lenni.
2008. szept. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) beszéltem dokival(igaz háziorvos) ő annyit mondott h. a sok stressz miatt is görcsölhetek ennyire. Am én is Algoflex M-et szedek és néha hat(szerencsére)
2008. szept. 30. 17:39
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben a cipőben jártam. Azt, hogy miért görcsölünk, még a dokik se tudják megmondani, ugyanis nem találtak konkrét okot rá. Nekem csak a Cataflam segített, semmi más. Nem hiszem, hogy dokira lenne szükséged, ezzel nem tud mit kezdeni, ez természetes.

Nekem végülis a fogamzásgátló oldotta meg a problémát. Mióta szedem, nem görcsöltem, csak egy kicsit az első napon, ami össze se hasonlítható a régebbi görcseimmel.

2008. szept. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!