Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A ciklus. Hu mennyire megbízható?

A ciklus. Hu mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
A ciklusaimat 30 naposnak számította, ennek ellenére az előrejelzésben hol 30, hol 32 napos ciklusokat ír. A mensit pedig hol 4, hol pedig 6 naposnak jelzi. Akkor most hogy van ez? Lehet hinni az itt írtaknak ovuláció és mensi tekintetében? (15 ciklus van betáplálva eddig)
2008. szept. 29. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz, de nekem az a tapasztalatom, hogy ha hőgörbét vezetsz, akkor is oda húzza be a pé-t ahova ő akarja, nem oda, ahol tényleg volt.


Az urbia.de egy német oldal, némi német tudással jól el lehet rajta boldogulni, pontosan oda húzza a pé-t ahol volt, viszont abban meg az nem tetszik, hogy a pé előrejelzésénél nem lehet megadni a luteális fázis hosszát ( vagy csak én nem jöttem még rá hogy kell ) így aztán nekem meg a mensi napját számolja el folyton, mert nem 14 hanem 12 napos a luteális fázisom. ( ergo: bár a 14. napon van pé-m, a 26. napon megjön. Ennek ellenére a mensi várható napját a 28. napra húzza be. Ha kíváncsi vagy az urbia-ra, küldök egy példagörbét, még azt is jelöli, mikor célszerű tesztelni!

2008. szept. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A cikluson is be lehet állítani, hogy milyen hosszúak a ciklusaid, hány naposak... Mivel minden adatot te adsz meg a ciklushosszokat az alapján írja, ahogy megadtad a napokat. tényleg vannak pontatlanságok benne. Azt hogy hány napos a mensi, tényleg te adod meg, amikor beviszed a napi adatokat. Figyelni kell, hogy pl ha csak épp foltozás van, azt hozzáadod-e a ciklushoz vagy sem. Ez ott van a ciklus hozzáadásánál... lehet törölni is, bár azzal nekem már volt gond.

Én használtam külföldi oldalt is. Az Urbia.de, fertilityfriends.com, mynfp.de. Mindegyiknek meg van a maga előnye, és rendszere, az alapján számol. A fertility nem jelez előre mensit, de több adatot vihetsz be. A többin is többet adhatsz meg, és pontosabban általában, mint a cikluson. Ha meg van a pé-d, akkor behúzza a vonalat, hogy mikor kell megjönnie, ill mikor lehetséges a teszt. Ja még van a német oldalak közt a wunschkinder.de is!! Ahány progi nagyjából, annyi eredményt kaphatsz!

2008. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!