Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség! Félek a nőgyógyásztó...

Segítség! Félek a nőgyógyásztólmit tegyek? Mit csinál majd velem?

Figyelt kérdés
El kellene mennem,és egyszerűen irtózok a nődokitól,főleg azért mert anya nődokija férfi:((( A saját családom előtt szégyenlős vagyok,soha nem beszélek/beszélnék(anya nagy nehezen néhány mondatot kifaggadt belőlem)az ilyen témákról.Ha odáig eljutok,hogy beszélek ez ügyben anyuval,még mindíg ott van bennem a félelem,meg hogy férfi fog bennem turkálni,kérlek,valahogy megtuftok nyugtatni?elmondjátok hogy mit csinál?12L 😫😫😫😫:((((

2016. júl. 16. 22:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell elmenned hozzá? Lehet nem is szükséges, csak te beszéled be magadnak :) 16/L
2016. júl. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az a bajom,hogy nem rendesen jön meg,néha jól,néha késik,néha előbb jön meg,és mostanában azt vettem észre hogy amikor nincs meg(ez egy hete jött fel)barna folyásom van,amikor fehérnek kéne lennie,de nem olyan barna folyás,mint a mensi végén,sötétebb.Másoknál lattam,azt írták "fekete"
2016. júl. 16. 22:36
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális ebben a korban. Nekem is ilyen volt és nincs semmi bajom :) sőt néha még nálam is előfordul, hogy később jön meg vagy előbb, de olyan is van, hogy kimarad. Ne aggódj :) #1 16/L
2016. júl. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Azt tudom,hogy a késés,vagy az korai mensit annak köszönhetem,hogy kicsi vagyok,nem állt be,na de ez a sötét barna,fekete valami?nem tudom minek mondjam,vér?folyás?
2016. júl. 16. 22:41
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
12 éves vagy, gondolom nem olyan régen jött meg.Kell egy pár év, hogy beálljon, nem vagy gép, hogy az első alkalomtól kezdve óra pontosan jöjjön meg. Egyszerűen csak rendszertelen a mensid, ennyi. Felesleges elmenned nődokihoz, mert amiket leírtál teljesen normális.
2016. júl. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen nem is kell rendszeresnek lennie, teljesen normális, hogy az első években össze-vissza jön meg.
2016. júl. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A "fekete" vér, az is csak annak köszönhető, hogy rendszertelen a mensid, minden bizonnyal az alvadt vér.
2016. júl. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire folyik? (Jó tudom, ez így hülyén hangzik. De van olyan mensi előtt amikor barnázol. Nekem például amikor ovulációm van, akkor szokott sötétebb színű lenni a folyásom kb.3 napig)
2016. júl. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Huh,köszönöm,sokkal jobban fogok aludni!Örülök hogy nem most kell megismernem a nődokinkat!köszönöm mindenkinek!
2016. júl. 16. 22:46
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem,nem mensi előtt,múlt héten jött meg,(nem akkor kellett volna)és tegnap vettem ezt észre,azóta van,folyni nem annyira érzem,vannak néha olyan érzéseim,mintha jönne,de megnézem és kevés,de a nap végére a normál betét közepe tele lesz,meg a bugyim is olyan lesz,gondolom az azért mert nem vastag a normál betét
2016. júl. 16. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!