Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha megjött fürödhetek a...

Ha megjött fürödhetek a Balatonban?

Figyelt kérdés

Most járok a harmadik napnál,holnap indulunk.Mit csináljak? Várjam meg amíg elmúlik vagy használjak tampont? Egyszer-kétszer próbáltam régebben, de nekem valahogy nagyon nem kényelmes, sose sikerült úgy feltennem hogy ne zavarjon.

Meg azt hallottam hogy menzesz alatt sokkal könnyebben kapunk el fertőzéseket a vízben, és én alapból hajlamosabb vagyok ilyenekre.

16/l



2016. júl. 5. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Használj tampont.Viszont ha nagyon erős a vérzésed ne menj bele.De szerintem a negyedik napon már belemehetsz.Akkora már nem olyan erős.
2016. júl. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Erős vérzéssel nem is terveztem, de a negyediken már gyengébb szokott lenni.

Rendben, lehet kipróbálom:)

2016. júl. 5. 08:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha több napot vagytok akkor első 2 napban ne nagyon fürödj,mikor már max barnázás van akkor lehet. Ha meg kérdezik miért nem akarsz meg mondod,hogy fáj a hasad,most nincs úgy kedved vagy vmi. Bár mikor én anyumékkal voltam én mondtam miért nem megyek bele.
2016. júl. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!