Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nemiszervem fölött van egy...

A nemiszervem fölött van egy anyajegy, hogyan lehet leszedetni? Mennyire kell lehúzni a doktor előtt majd a nadrágod és hamar begyógyul-e a helye?

Figyelt kérdés
Később szeretném leszdetni és nem szeretnék túl sokáig ha lehet teljesen alul meztelenül feküdni,így is tök kellemetlen.
2010. ápr. 14. 13:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jó helyen van az ott! Ne piszkáltasd! Zavar valakit? (ha igen, azzal ne foglalkozz!)
2010. ápr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha ennyire szégyenlős vagy akkor inkább ne is kezdjél bele. Az egészségügy erről szól egy szál semmi, "a puszta bőrét viszi az ember a vásárra"!

(Akkor, hogy fogsz majd szülni...?)

2010. ápr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Anyám amikor szült nem volt tök meztelen,ilyen hálóingszerű cucc volt rajta és egyébként fél óra alatt kész is volt velünk.


Csak azért kérdeztem,mert lehet látni néha oktató filmekben is hogy feladnak ilyen steril ruhát és az adott rész van kivágva amit műtenek,ha meg nincs ilyen ruha,akkor is az adott terület szokott csak feledlenül lenni.


Zavar,olyan ciki.

2010. ápr. 14. 13:53
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem akarok szülni,csúnya vagyok,sokat bántottak emiatt és ennek az én gyerek vágyam miatt nem akarnám a sajátomat kitenni,inkább ne legyen,mint hogy folyton bele rúgjanak,pedig imádom őket.De engem se szerettek csak a külsőm miatt,amiről nem tehetek.
2010. ápr. 14. 13:56
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat: minden zsáknak megvan a maga foltja. Ergo: lehet hogy valakinek pont te fogsz tetszeni és még az is lehet, hogy pont az az anyajegy lesz az a pont, amit a legjobban fog rajtad szeretni!!!
2010. ápr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2.! Honnan tudtad, hogy nőnemű a kérdező?
2010. ápr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ezt értem,de nekem mindenhol sok van és olyan rossz ez,még srtandra sem megyek,mert azt látom én még ebben is más vagyok és nem szeretnék anyajegyes gyerekeket,ráadásul le is égtem és már szeplős a hátam is.


Köszi,tök rendes vagy,igaz ezt senki sem látta,szóval nem is ezért bántottak,hanem önmagában csúnyácska vagyok.

2010. ápr. 14. 14:01
 8/14 anonim ***** válasza:

Jaj ne mondj már ilyeneket!

Mindenki csúnya a maga nemében és mindenki szép!

Engem egy szál semmiben vittek a műtőbe csak egy lepedővel voltam letakarva, ott előtte leborotváltak, műtétkor betekerték a karomat lepedővel.

2010. ápr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy nők egészsége a témakör.
2010. ápr. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát akkor lehet ha elszánom magam rá,itthon gyors borotválás lesz,ne kelljen ott bajlodni vele,mert pont a szőr fölött van.
2010. ápr. 14. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!