Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Most mit csináljak?...

SOS! Most mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
ma megjött a havim és mivel fogalmam sincs miért de nekem általában percre pontosan jön meg (6 napig tart és nem a leggyengébb ) így szinte biztos hogy egész nyaralás alatt meglesz....a balatonhoz megyünk és hát elsősorban fürdenénk...amúgy tampont használok eleve...de nagyon félek a fertőzésektől...most mit csináljak fürödhetek így? vagy beszéljem rá a szüleimet a túrákra és múzeumokra? kérlek nagyon nem tudom mi legyen :( 14/l

2016. jún. 28. 00:38
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
A Balaton ezerszer tisztabb mint barmilyen medence, de ha eros a verzes akkor nagyon figyelj, rendszeresen cserelj.
2016. jún. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Értem én első, hogy a Balaton ontisztulo, de napi 50 ember beleszarik/pisil, annyira nem tud tisztulni, ellenben egy strand medencével, amit agyonklóroznak.


Kérdező, első 2 napban mellőzd a hasadat a hideg Balatontol, 3. naptól szerintem kedvedre uszkalhatsz tamponnal

2016. jún. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szerintem oké hogy tiszta a Balaton de ha jót akarsz magadnak akkor fürödhetsz csak nagyon kicsit és sokszor cseréld ki a tampont. Egyépként szerintem jobban járnál ha túráznátok vagy hasonló de te látod. Ha nagyon vészes a vérzésed akkor inkább ne fürödni!
2016. jún. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves második. Valóban teleklórozzák, de ezt úgy mondod mint hogyha az egy egészséges szer lenne. Már a klór eleve ártalmasabb mint a Balatonban bármi.
2016. júl. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!