Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen gyógyszerrel lehetne...

Milyen gyógyszerrel lehetne előrébb hozni a menstruációt?

Figyelt kérdés
legalább 1 héttel kellene valahogy előrébb hozni...Nem szedek fogamzásgátlót, a házi gyógymódokban pedig annyira nem bízok ezért szeretnék valamilyen gyógyszert alkalmazni.
2016. jún. 25. 10:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmivel, de kb. naponta felteszik ezt a rohadt kérdés. A tested NEM így működik.
2016. jún. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
neharagudj hogy érdeklődöm..nem tudtam hogy te egész nap olvasgatod az oldalt... kerestem sok helyen azért gondoltam hogy rákérdezek..
2016. jún. 25. 11:10
 3/12 anonim ***** válasza:

Ezt csak is hormonokkal lehet elérni.

A többi házi módszer csak elterjesztett tévhit.

2016. jún. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a nődoki tud segíteni, hogy ad gyógyszert eltolja. Előrehozni nem szokták mert akkor még simán megjöhet a szokott időben, azonban a várt időpont előtt tud olyat csinálni hogy a gyógyszerrel vagy injekcióval eltolja.
2016. jún. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért szeretnéd előrébb hozni? Nem vagyok biztos benne, hogy ez megoldható, ugyanis egyrészt fogamzásgátlóval csak eltolni lehet, másrészt a női hormonális rendszer összetettebb ennél, nagyon meg kell gondolnod, hogy megéri-e.
2016. jún. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
megéri. megyünk egy hónap mulva külföldre és pont a 3. napon jönne meg és nem szeretnék vele küszködni ezért gondoltam hogy jó lenne hamarabb túl lenni rajta. de kitolni pedig 1 héttel lenne jó..csak azért gondoltam hogy előrébb hozom mert ha hazajövünk meg pár nap múlva fesztivál és azon se olyan jó állandóan mosdóba szaladgálni :/
2016. jún. 25. 11:57
 7/12 anonim ***** válasza:
Így lutri hogy ismét nem jön-e meg amikor kell neki. Ebben az esetben az lenne a megoldás ha kitolnád hogy se most se akkor nem jönne meg. Dokival kell konzultálni erről hogy mit tud adni, valószínű addig kell szedned valamit aztán ha abbahagyod jön meg vagy szurit ad.
2016. jún. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ha kitolni a szeretném arra háziorvos tud felírni valamit?
2016. jún. 25. 12:04
 9/12 anonim ***** válasza:
Háziorvos ilyet nem írhat fel, ezt csak nőgyógyásszal tudod megbeszélni. Én továbbra is azt mondom, hogy alaposan gondold át, és beszélj egy orvossal, tamponnal még nyaralás közben is túlélhető a menstruáció, persze érthető, hogy nem szeretnél vele vesződni.
2016. jún. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat sokat segítettek!
2016. jún. 25. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!