Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki tud erre válaszolni?...

Valaki tud erre válaszolni? Kicsit megrémíszt a dolog.

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, de megpróbálom érthetően elmondani.Szovvaaal. Nekem elvileg hétfőn jött meg először

Hétfőn reggel egy minimális barna folyásom volt,de aznap már nem volt semmi.Kedden is ugyanez volt, aztán szerdán a barnás izé mellé egy nagyon kicsi vér is társult. Tegnap már csak vér volt, de nagyon kevés... A hasam nem fáj.. De nem értem, hogy a vér csak miért ilyen nagyon kevés? Reggel tegnap ugye ez volt, és utána egész nap volt vér, de mint mondtam nagyon kevés.. Azon gondolkodunk anyuval, hogy esetleg nem valami fertőzést szedtem össze valahol? Vagy ez már a mensi? Ma nem volt már semmi.. Éjszakánként sincs soha semmi... Ez most akk mi?

Előre is köszi a válaszokat.

14\L



2016. jún. 24. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Menstruáció. Van olyan akinek kevés a mennyisége, pl. nekem is és amúgy is relatív, hogy mennyi az a kevés. Nekem a legerősebb napomon kell 2 betét, utána 1 (bár szoktam azért cserélni higiéniai okokból) és az egész mensim 4 nap, de az utolsó napon csak egy kis barna folt látszik. Ja és éjjel nem jön nekem semmi általában.
2016. jún. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem társul viszketéssel, fájdalommal akkor mensi lesz.


Nekem az első félév hasonló volt. 28 naponként gyenge barna folyás jelentkezett kb 5-6 napig.

Majd az egyik alkalommal ugyanígy kezdődött és a 2. vagy 3. napon megjött rendesen. Onnantól kezdve normális mennyiségben véreztem.


Eleinte normális a gyengécske vérzés, szóval ha nincs negatív tüneted akkor fölösleges a nődoki. Annak pedig örülj, hogy nem fáj a hasad :)

2016. jún. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:))
2016. jún. 24. 12:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Alapszabály, hogy a barnázás is vér (csak alvadt formában távozik). Tehát ez már menstruáció. Ha most jött meg először, akkor meg pláne normális, időbe telik, mire beáll.
2016. jún. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként a fertőzésnek a legritkább esetben tünete a vérzés. A gombás fertőzés: viszket és fehéres, túrós, darabos folyással jár együtt. A bakteriális fertőzés pedig sárgás, kellemetlen szagú folyással. Szóval szerintem ez egészen biztosan az első menzeszed.
2016. jún. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5. nagyon köszönöm!!! Mostmár teljesen nyugodt vagyok, a többieknek is nagyon köszönöm, nem számítottam ilyen gyors válaszokra:)
2016. jún. 24. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!