Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Győrben jó nőgyógyászt tudtok...

Győrben jó nőgyógyászt tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogamzásgátló tablettát felíratni. Még sosem voltam nőgyógyásznál, nem igen tudom, mi hogy megy (pl.: időpont foglalás szükséges, ha nem magánrendelésre megyek?) és hogy ki milyen szakember.

Pár orvosnak már utána olvastam: Dr. Fekete Zoltán és Dr. Stummer János.

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. jún. 11. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Csengőd Titanilla(Lett kórház)nőgyógyász és gyermekgyógyász is.Dr Dery Balogh Márka(Szécsényi Egyetem felé dolgozik)
2016. jún. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csenge Titanilla(előbb elgépeltem)
2016. jún. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dr. Mika Péter.
2016. jún. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom sztk-s rendelés hogy megy, de szerintem időpontot kell kérni a Szent Imre úti rendelőben. Dr. Mika Péter magánrendelésre kedd délután 3 és 7 között, csütörtök délután 3 és 7 között lehet időpontot kérni telefonon. Zrínyi u. 8/a alatt rendel, vidéki buszpályaudvarnál. 13.000,-Ft citológia + vizsgálat.
2016. jún. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dr. Mika Péter telefonszáma 70/451-19-15. Szerintem az első hozzászóló elírta a nevet, Dr. Deli Balogh Ildikót akarhatott írni.
2016. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szent Imre úti rendelő 507-929. Azt nem tudom sztk rendelőben kérheted e magad konkrétan valamelyik orvoshoz, vagy akihez épp kerülsz, ahhoz kerülsz.
2016. jún. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha először mész, akkor feltétlenül női orvost ajánlanék, elég kínos dolog ez a vizsgálat és nem tetézném még a dolgot azzal hogy férfi elött terpessz be.

Dr. Deli Balogh Ildikót ajánlom.

2016. jún. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Balogh Ildikó honlapján ott van mi mennyibe kerül Nála.
2016. jún. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat! :)Dr. Deli Balogh Ildikóhoz már kértem is időpontot.
2016. jún. 15. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!