Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gestomixröl átállás 28db-os...

Gestomixröl átállás 28db-os Zoelyre! Ahogy abbahagytam kezdhetem ujra ugye? Nem kell a 7 napos kihagyás?

Figyelt kérdés
Most állok át elöször.Gestomixot szedtem. mos kezdem a másikat de az már 28 napos.
2016. jún. 10. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:

A tájékoztatóban benne kell legyen, a "ha korábban kombinált fogamzásgátlót szeett" részben, ez vonatkozik rád. Általában úgy kell hogy vagy a 7napos szünet után ugyanúgy folytatod vele mint simán tennéd vagy nem hagysz szünetet. Bármelyik jó.

Nekem a doki ilyenkor javasolt mindig 1 hónap óvszert amíg átállok rá, főleg ha más a hormontartalom.

A 28napos majd a végén lesz más, de azt nem befolyásolja a szünet vagy nem szünet.

2016. jún. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem, hogy mi miatt váltottál? Én is Gestomixet szedek. Te meddig szedted?
2016. jún. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagy nehezen megtaláltam kb egy nagy térképre hasonlit akkora a tájékoztató! 8évig szedtem kb azért váltottam mert 39 évesen már veszélyes .kösz a válaszokat. azt olvastam hogy rögtön szedni kell.
2016. jún. 10. 19:35
 4/4 A kérdező kommentje:
amióta szedem meg sem jött. pedig 2 napja kellett volna....
2016. júl. 9. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!