Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Több éves kihagyás után, újra...

Több éves kihagyás után, újra fogamzásgátlót szedek, régen nem volt ilyen problémám, de most mintha fájna a lábam, főleg a hajlatban. Lehet ez a trombózis tünete?

Figyelt kérdés

Van is ott egy ér, ahol fáj, azt hiszem, de nem vagyok benne biztos, hogy pontosan ott fáj. Ráadásul, volt egy kisebb műtétem egy fél évvel ezelőtt és utána az aneszteziológus vérhígítót ajánlott, mert gyorsan alvad a vérem. De nem tudom, hogy ez csak a műtét miatt kellett, vagy úgy alapjában gyorsan alvad-e a vérem.

Előre is köszönöm, ha valaki ír!


2016. máj. 7. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Lábfájdalom igen, lehet trombózis tünete.

Ezek szerint nem vizsgáltak meg rendesen?

Öngyilkosság anélkül szedni (minimum APC rezisztencia vizsgálat kell).

2016. máj. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál.

Hát, anno elvileg megvizsgáltak, de akkor még csak 16 éves voltam, sajnos alig emlékszem rá, hogy milyen vizsgálatokat csináltak... Annyira emlékszem, hogy vérvétel volt. De az lehetséges, hogy 4-5 évig, amíg szedtem, nem volt tőle semmi bajom, most meg van?

2016. máj. 8. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!