Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már olyan nektk, hogy...

Volt már olyan nektk, hogy hormonális okok miatt a mensesetek hetekig húzódott?

Figyelt kérdés
Mit csináltatok,vagy mit írt fel az orvos,és használt-e?
2010. ápr. 12. 08:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos volt, nem is egyszer. Az lett a vége, hogy eü. küretet kellett csinálni, mert a gyógyszertől sem múlt el. Már nem emlékszem, mit írt fel az orvos, talán Norcolutot? De lehet, hogy keverem valamivel.
2010. ápr. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia :) És mennyi ideig tartott a vérzésed?Mikor mentél el orvoshoz?És honnan tudtad,hogy csak hormonális okok okozzák?-köszönöm a válaszodat :)
2010. ápr. 12. 08:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen!Volt már olyanom hogy egy hónapban 2x jött meg.És olyan is volt hogy egy hónapban kimaradt.

Amikor kimaradt felírtak egy gyógyszert amit egy hétig kell szedni és a végén 100%hogy megjön a mikulás.(de mire kiváltottam a gyógyszert megjött xD)

2010. ápr. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek hormonalis problemaim, mert elvegeztettem a vizsgalatokat az orvosom keresere es minden rendben van, megis 6 hetente jon a menszeszem.Azt mondta, hogy valoszinuleg a stressz okozhatja es Gynease nevu novenyekbol keszult gyogyszert kell szednem harom honapig, ezutan rendbe kellene alljon.
2010. ápr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak:és ezt orvos írhatja csak fel?-mert magyar oldalon nincs is erről a gyógyszerről tájékoztató?
2010. ápr. 12. 10:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt még az elején, 14 éves lehettem. 1 hónapig nem múlt el, akkor a doki felírt valami hormontartalmú fogamzásgátlószerűséget, de már nem emlékszem mi volt. Azzal beállította. És persze, hogy gyógyszert orvos ír fel. Képes lennél beszedni valamit úgy hogy nem is tudod mi a bajod? Atyaég!
2010. ápr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
volt már ilyen, nem is egyszer. Először Kb.20 nap után mentem orvoshoz (valahogy minden nap reménykedtem, hogy aznap elmúlik majd :) ), de akkor megdorgált az orvos, azt mondta, hogy kb.10-12 nap után menni kell. Írtak fel Norcolutot és nekem szerencsére használt. Azóta is történt ilyen néhányszor, most ár hamarabb mentem orvoshoz, ugyanazt a norcolutot kaptam és szépen el is múlt. Az orvos azt mondta, hogy ezért nem kell kétségbeesni, sok nővel történik meg és semmi komoly bajt nem jelent önmagában. Úgyhogy te se félj, csak menj orvoshoz mielőbb!
2010. ápr. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6:34-es köszönöm a válaszodat-nagyon megnyugtattál,már kértem időpontot jövő hét csütörtökön megyek orvoshoz.Teneked mennyi idősen volt ez így?Én 34 vagyok...
2010. ápr. 16. 09:38
 9/10 anonim ***** válasza:
6:34 vagyok. 36 múltam, amikor először történt, azóta még kétszer volt ilyen gondom. Most 40 vagyok, az orvos szerint makk egészséges. Nyugi, remélem, veled is minden rendben lesz!
2010. ápr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
6:34-es NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM A VÁLASZODAT-ÚGY LEGYEN,ÉS JÓ EGÉSZSÉGET NEKED :)
2010. ápr. 16. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!