Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tamponnal kapcsolatba...

A tamponnal kapcsolatba segitenetek lanyok?

Figyelt kérdés

Nos nyaron egy taborba megyek es strandra fogunk jarni, nekem persze pont akkor jon meg majd. Tampont meg sose hasznaltam (17 eves vagyok). Szeretnek majd akkor tapont hasznalni de milyen? Meilyen homersekletu vizbe mehetek? Kb mikor kene kicserelni? Hallottam olyat hogy ha kijovok a vizbol de pl bemegyek 10 percre egy medencebe es atakarok menni masikba akkor is ki csereljem?

Meg h nem fog kifolyni vagy vmi? Melyik tapon ccelszeru ilyenkor? Kerlek mondjatok mindent amit tudtok


2016. jún. 5. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom, hogy ne a táborban próbáld ki először!

Azt hogy mikor kell kicserélni a vérzésed erősségétől függ és hogy milyen tampont használsz.

2016. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tapasztald ki már a tábor előtt, mivel mindenkinek más a vérzése, így egyik kérdésedre se lehet válaszolni.

Lehet, hogy normál kell, lehet, hogy csak mini. Lehet, hogy gyakran kell cserélned, lehet, hogy csak órákkal később. Lehet, hogy 10 perc után átvérzik, lehet, hogy 5 órával később is alig tudod kivenni, olyan kevés a vér.

19L

2016. jún. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!