Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kevés vérzés tamponnal?

Kevés vérzés tamponnal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne hogyha kevés a menzeszem akkor is használhatok tampont? Most az 5. Menstruációmnál kezdtem el használni és sokkal jobban érzem benne magam, csak félek hogy kidörzsöl vagy bármi bajom lesz. Általában kb felig haromnegyedeig telitodik meg (ob mini)

2016. febr. 9. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Én csak tampont használok, bármennyi is legyen a mennyiség. Akkor is cserélni kell gyakran, ha keveset szívott be a tampon, nehogy fertőzés legyen vagy bármi.
2016. febr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom :)
2016. febr. 9. 21:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Minit használj, és majd kitapasztalod, hogy fáj az eltávolítása vagy nem. Nyilván nem jó, ha felsérted a hüvelyfalat, tehát ha nagyon kevés a vérzés, nem érdemes tampont használni, mert többet árt, mint használ.
2016. febr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kevés a vérzésed, a tampon kiszáríthat, és az nem tesz jót... esetleg nézz utána az intimtölcsérnek.
2016. febr. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!