Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Páromnak a kezdetektől fogva...

Páromnak a kezdetektől fogva menszesz problémai vannak nem volt meg neki nmlis ciklusban söt honapokra ki maradt járt orvosnál 1 éve lassan férnél van és azota sem változott semmit sőt vagy 6 hómapja nincs is mi okozhassa ezt?

Figyelt kérdés
A korábi orvosi vizsgálati papiron ez van irva: lelet.50x23 mm-es uterus EM. Vastagsága 3mm. Jobb ovárium36x24 mm . A bal oldali ovárium 24x20mm . Mindkét oldali ovárium . PCP -s jelegü. ( akkor még nem volt szexulis kapcsolatom ) segitene mit is jelentenek ezek a számok és mit tanácsoltok?
2016. jún. 3. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:

A méretek kb rendben vannak, a PCP-t én sem tudtam megfejteni mit jelent. De ez csak a lelet, mit mondott neki? Írt fel gyógyszert? küldte hormonvizsgálatra?

Esetleg ha a szövegben az elgépeléseket javítanád, könnyebb lenne értelmezni: " járt orvosnál 1 éve lassan férnél van és azota sem változott semmit sőt vagy 6 hómapja nincs is "?

És azóta mit csinált hogy 6 hónapja nincs neki? El kéne menni nődokihoz, másikhoz ha az előző nem volt jó.

2016. jún. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A korábi orvosi vizsgálati papiron ez van irva: lelet.50x23 mm-es uterus EM. Vastagsága 3mm. Jobb ovárium36x24 mm . A bal oldali ovárium 24x20mm . Mindkét oldali ovárium . PCP -s jelegü. ( akkor még nem volt szexulis kapcsolatom ) segitene mit is jelentenek .... ezt irta a doki, mondani azt mondta szedjek fogamzásgátlót és az be álitja (segit a menszeszem beálitásában ) nem éltem nemi életett még igy nem szedtem

ma már 1 éve férjem van de a menszeszem ugyan az nem jött meg 6 hónapja , de sosem volt normális ciklusom azéert is kerestem meg a dokit de semilyen vizsgálatra nem küldöt tovabb .

2016. jún. 3. 13:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos rossz a nőgyógyászod, ha ennyire nem törődik veled rég váltanod kellett volna. Keress másikat.

A fogamzásgátló tényleg be kellett volna állítsa valamennyire, úgyhogy ne hagyd annyiban. Ki kell vizsgáltatni hogy mi a bajod, talán a hormonrendszereddel nem stimmel valami. A fogamzásgátló leírásában is az van hogy ha második alkalommal nem jön meg akkor orvoshoz kell menni. Itt úgy látszik a tabi sajnos nem tette rendbe a dolgokat :( Ezt a PCP rövidítést sehol se láttam, a kereső is mindig a policisztás ováriumhoz dob róla. De ha az lenne szerintem még a leghanyagabb doki sem hagyott volna elsétálni egy fogamzásgátlóval. Remélhetőleg. Szégyen milyen hanyag némelyik.

Sok sikert, remélem megoldódik a dolog és találtok egy rendes orvost :)

2016. jún. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod
2016. jún. 4. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!