Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy 17eves lany, befekudhet...

Zsani123 kérdése:

Egy 17eves lany, befekudhet honapokra pszichiatriara ha akar?

Figyelt kérdés
17eves vagyok.amig be nem toltom a 18at, beszeretnek fekudni.ezt megtehetem?csaladi gondjaim vannak, belebetegszem abba hogy anyammal egyutt kell elnem, kiskorom ota vagdosom magam.koltoznk nem koltozhetek miatta, nem is nagyon enged sehova.ha tehetem, befekudnek addig egy pszichiatriara amig be nem toltom a 18at.10honaprol lenne szo..mar csak az ongyilkossagra tudok gondolni ezen kivul
2015. ápr. 23. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Esélyed nincs rá.
2015. ápr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszonom a gyors, oszinte valaszod.
2015. ápr. 23. 11:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem utalnak be, akkor nem. Fizetős magánszanatóriumba talán. A feszültséget kellene megoldani, mert az tíz hónap múlva sem fog megszűnni. Mi a baj a mamáddal?
2015. ápr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
pszichologushoz jarok, o beutalhat 10honapra?
2015. ápr. 23. 12:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy az megoldás. Sőt, megkockáztatom, hogy ott még rosszabb lenne. Agyilag zokni emberek között 0-24... Nekem elég volt a 2 nagymamámat látogatni akkoriban. Nem kívánom azt senkinek, amilyen körülmények között "ápolták" őket a pszichiátrián.
2015. ápr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pszichiáter javasolhat, kellő vizsgálat után. De olyan hogy ott kivárni a 18 éves kort, nem valószínű, hogy beutal.
2015. ápr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!