Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem tudom a tampont...

Miért nem tudom a tampont rendesen feldugni?

Figyelt kérdés
Napközbe csak ezt viselem el,és már váltottam minire a normálról de még így is ha nem spiccet csinalok a levegobe es ugy dugon fel hanem ami egy wcbe lehetdeges egy kissebb terpesz mar nem tudom feldugni a tampont, egyszerűen nyomja vissza és elég kellemetlen tud lenni séta közbe, mit tegyek?

2016. máj. 31. 13:16
 1/7 anonim válasza:
26%
Fiú vagy, vagy lány?
2016. máj. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
41%
Felejtsd el a tampont. Ha nem megy,miért erőlteted?
2016. máj. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

Ami nem megy, azt nem kell erőltetni.

Amúgy sem olyan egészséges az a tampon, attol, hogy kényelmes.

2016. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Hány éves vagy?
2016. máj. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Talán mert rossz szögben teszed. Én sok éve használom, kitapasztaltam.
2016. máj. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
én elsőre is minit probáltam és nem ment fel teljesen nagyon fájt akkor csináld mikor elég véres vagy mert nekem mikor csak egy picit olyan és száraz vagyok szinte nagyon fáj és alig megy be de probálgasd otthon és is azt csináltam több mint egy éve használom de néha még mindig nem sikerül
2016. máj. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kicsit hátra fele, a feneked felé kell nyomni a hüvelyedben. Nekem is előfordul, hogy nehezebben megy be (leginkább akkor, amikor cserélem, mert nincs ideje újranedvesednie a hüvely falának), ilyenkor kicsit "nyomó" mozdulatot csinálok, mint amikor kakilsz vagy pisilsz, kicsit jobban kitágul a hely bent és könnyebben felcsúszik a tampon.
2016. jún. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!