Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szexnél szúr a pisilőnyílásom,...

Szexnél szúr a pisilőnyílásom, valakinel hasonló?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem észre szex közben,ha beteszi a parom a hüvelyembe a péniszét tűszúrás szerű fájdalmat érzek a "pisinyílásomban". 1 hete mult el a húvelygombám...

Lehet köze hozzá?

Meg egyébként is valaki ját már így? Milyen orvoshoz kell menni eztel a panasszal?


2016. máj. 25. 02:32
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Ha azt se tudod, hogy nőgyógyászhoz kéne menned, akkor túl korán kezdted a nemi életet...
2016. máj. 25. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha nem a kérdésemre válaszolsz akkor minek írsz? Vagy normálisan,vagy sehogy!!!!!

Én is olvasok számomra sok "érdekes" dolgot a kerdések között,de nem bunkózok,hanem továbbgörgetek!

Továbbra is váom hátha valaki volt hasonló cipőben a panaszomat illetően! :)

2016. máj. 25. 05:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Többet pisilsz a kelleténél és egyszerre keveset? Fáj közben, miközben pisilsz?
2016. máj. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Lehet, h a párod hazahozott valami jó kis hugyúti fertőtést a kupiból. Nőgyógyásszal meg kéne nézetni.
2016. máj. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%
Bakker, kérdező, ha a saját tested se ismered, úgy egyébként is gyerekesen fogalmazol, te vagy az, aki következőre azt kérdezi, hogy miért lettem terhes vajon...
2016. máj. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!