Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volna valakinek felesleges...

Volna valakinek felesleges fogamzásgátló tablettája?

Figyelt kérdés

üdv bocsi hogy ilyet kérdezek csak érdekelne hogy van e valakinek felesleges fogamzásgátló tablettája-e mert ugy hallottam a macskáknak is jól működik s sokan szokták adni hogy ne legyen kölykös a macskájuk.

A lényeg hogy 8 db lány macskánk van.. s menyhelyi ismerős mondta hogy a emberi fogamzásgátló is jó rá.

Így jó lenne esetleg szerezni valahonnan akinek esetleg felesleges mert abbahagyta a szedését.



2016. máj. 17. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Nem jó neki az emberi fogamzásgátló,teljesen más időközönként kell alkalmazni. 😓 Jó nagy idióta ismerősöd lehet. 😰 Macskának való bogyót irass fel állatorvossal. Én provera nevűt használok a cicusomnak, hetente egy szemet kell neki adni (kajára összetörve). KB 300 Ft egy doboz, és 30 szemes, tehát sokáig elég.
2016. máj. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én nekem ízt mondták hogy a emberi is alkalmas neki csak azt nem kell hetente.

A provera az mennyire más féle?

2016. máj. 17. 22:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyira más, hogy állatnak való. Gondolj már bele, hogy egy emberi ciklus 28 napos, a macskáé pedig teljesen más. Menj el állatorvoshoz. Nem nagy költség.
2016. máj. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Te idióta (bocsánat, de jobbat nem tudok mondani), ivartalanítani kell, nem kinyírni.. Honnan tudod mekkora adag kell egy macskának?? Kérlek gondolkodj egy picit!!
2016. máj. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!