Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzasgatlo okozhat hanyinge...

Fogamzasgatlo okozhat hanyingert, lehangoltsagot?

Figyelt kérdés
Borproblemaim is vannak, ezert Diane35-ot kezdtem el szedni, az otodik szemnel tartok (elotte Novynettet szedtem). Nehamy napja faradekonyabb vagyok, lehangolt es hanyingerem is van. Okozhatja a gyogyszer?
2016. máj. 17. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen okozhatja

Túl sok benne a hormon

Másikat kérj

Nekem sem vált be az elso

2016. máj. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, okozhat. A Diane amúgy se tartós megoldásra való: fél évig szedhető annyira magas a hormontartalma. Kérj másikat mielőbb! Bőrgyógyásznál/endokrinológusnál jártál már a bőröd miatt? Mert a gyógyszer csak elfedi ezt és még durvábban jön vissza ha abbahagyod. Amikor az én dokim meghallotta hogy ezt szedem 2 év (bőrgyógyász írta mert nem javult a bőröm) egyből lecserélte! Kaptam antibiotikumos és a bőröm 2 hónap alatt 100%is pattanásmentes lett és még menzesznél sincs pattim.

Nekem most a létező legalacsonyabb hormontartalmúm van: Nuvaring és volt bizony hányingerem és néha negatívan láttam a dolgokat a 4. gyűrűnél is, de szépen lassan elmúlt.

2016. máj. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!