Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az gond, ha minden nap van...

Az gond, ha minden nap van fehérfolyásom? 18/l

Figyelt kérdés
Minden nap van folyásom,nem büdös,nem viszket,fehér színű.Van amikor elég sok van.Fogamzásgátlót szedek egyébként,szóval nem peteeres miatt van,de fog.gátló előtt is ugyanaz volt.Nőgyógyásznál természetesen sokszor jártam,folyást nem Említettem,de a rákszűrésből nyilvan Kiderült volna,ha gomba lenne.
2016. máj. 15. 11:43
 1/6 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok mert nálam is ugyanez a helyzet. Sokszor átázok..
2016. máj. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem gond, ez normális. A ciklus során változik a mennyisége és az állaga. Peteérés környékén van az, hogy rengeteg jön, ilyenkor nekem kell tisztasági betét is, mert ha nem rakok be akkor naponta négyszer ötször kell bugyit cserélni. A többi időben pedig kis mennyiségű és sűrűbb, ez már nem zavaró. ameddig nem kellemetlen érzés, nem büdös stb addig ez teljesen normális, hiszen így tisztulunk.
2016. máj. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szexnél nem zavar titeket?

Nekem mindig el kell mennem megmosakodni, kicsit kellemetlen...

2016. máj. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha szaga van vagy viszketsz akkor fertőzés. Amúgy pedig csak tisztulsz. Nos kicsit kellemetlen. De szex előtt amúgy is tusol az ember szóval nyugi. Szex közben ez nem tűnik fel. Tisztasági betétet használj minden nap még ha kicsit is van csak meg. Azt én is szoktam.
2016. máj. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak ha szaga is van vagy mas szinu.
2016. máj. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fehér folyás természetes és normális dolog,minden nőnek van,kinek kevesebb,kinek több,meg mensim előtti,utáni időszakban az infláció miatt egész sok is lehet,a hüvely tisztítását szolgálja,tini korban(9-14 évesen)jelenik még.Színe,átlátszó,fehér ha száradni kezd halvány sárga lehet,pici szaga lehet.
2016. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!