Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek, mennyire kényelmetlen...

Kinek, mennyire kényelmetlen a menstruáció?

Figyelt kérdés

Mennyire vagytok rosszul olyankor, mit nem tudtok csinálni?

Teljesen felborul minden?


2016. máj. 8. 14:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Érdekes az biztos, még jó sokáig lesz benne részed. Köszi, a válaszokat.
2016. máj. 9. 12:53
 12/15 anonim ***** válasza:
Te Amugy hány eves vagy?
2016. máj. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Èn 17 vagyok. 2011 óta menstruálok. Èn nem azt mondanám,hogy kènyelmetlen,hanem nekem borzalmas. Iszonyú görcseim vannak az első 2 nap. Előtte egy hèttel már fáj a mellem. Általában mikor megjön, mindig otthon kell tartozkodnom,hogy ha van rá mód,mert volt, hogy úgy vittek ki a suliból, hogy zöld voltam a rosszullèttől. Az utolsó 3 nap már kellemes. Olyankor már kimozdulok ,fájdogál a hasam de gyógyszer nem kell rá. Az első 2 napban nekem csak a cataflam használ. Nekem ez a rossz rèsze a dolognak. Kènyelmetlen talán az,hogy van párom ès olyankor nem szeretem,ha úgy a lenti tájèkom közelèbe van. Van,hogy nèha elfelejti,hogy nekem mikor is van meg (általában tudja,mert már megjegyezte ) ès van,hogy ugye a fenekemre csap ès arra olyankor èrzèkeny vagyok ès leteremtem szegèny. Ebből a szempontból kènyelmetlen. Viszont szeretem is ha megvan,mert ugye van párom,igy nyugodt vagyok,hogy nem vagyok terhes ès ugye ha megvan az azt is jelenti, hogy kèpes vagyok elvileg arra,hogy kèsőbb gyermekem lehessen (amit nagyon szeretnék majd).
2016. máj. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok.
2016. máj. 9. 22:24
 15/15 anonim ***** válasza:
Ja akkor te mar tapasztalt vagy !!
2016. máj. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!