Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek, mennyire kényelmetlen...

Kinek, mennyire kényelmetlen a menstruáció?

Figyelt kérdés

Mennyire vagytok rosszul olyankor, mit nem tudtok csinálni?

Teljesen felborul minden?


2016. máj. 8. 14:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem inkább előtte 1 héttel kezd rossz lenni. Váratlanul rám jön a hasfájás, hasmenés, hányinger, szédülés, szagérzékenység. A menstruáció neheze hétvégére esik, így szerencsére otthon lehetek. A hasam minimálisan fáj. Alapvetően inkább az előtte lévő 1 hét tudja felborítani a mindennapjaimat.
2016. máj. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát első nap volt már hogy olyan rosszul voltam hogy kikelni nem tudtam, a fájdalomcsillapító nem hatott órákig, melegítőpárna mellett is csillagokat láttam és ment a hasam... Szóval mindig imádkozom hogy ne legyen semmi fontos dolog amikor megjön, mert ha ki is bírok épp kelni azért nem szeretek, mert mindig qurva szar, csak van amikor rosszabb:D
2016. máj. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Előtte nap fáj a hasam, az első napon néha szédülök, elájulok. Utána már jobb. Egyébként mindent ugyanúgy csinálok, mintha nem lenne meg a vérzés. Lovagolni is megyek így, barátomnál is vagyok olyankor, csak nincs testi kapcsolat. Tampont használok, így nem zavar maga a vérzés, mivel nem érzem, ahogy folyik.

19L

2016. máj. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Akkor eléggé sok gondot okoz, sokaknak.
2016. máj. 8. 15:16
 5/15 anonim ***** válasza:

Előtte pár nappal már hisztis vagyok, semmi sem jó. Menstruációs fájdalmaim nem nagyon szoktak lenni, de hasmenés és ebből következően hascsikarás igen, ami hát ugye elég kellemetlen, ha nem otthon van az ember (és sajnos 7-ből 5 napon viszonylag sokáig nincs otthon az ember :D).

Sok szénhidrátot eszek, főleg ilyen reggeliző pelyhek formájában. Szerencsém, hogy amúgy madárétkű vagyok, mert ilyen 3000 kalóriat sztem simán beviszek a szervezetembe, ez meg ugye bűntudatot okoz... Szerencsére ez sem tart tovább 7 napnál, átlag 5 nap szokott lenni.

2016. máj. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nem szokott lenni. Nem fáj nem járkálok wc-re stb. Tampont használok és sokszor el is felejtem hogy meg van és cserélni kéne. Szóval hálisten ilyen téren szerencsés vagyok.
2016. máj. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Változó. Most 2 napig szörnyen görcsölt a hasam még éjjel is és hasmenésem is volt ugyanabban a 2 napban. Előtte fájogatott a mellem, pattanásaim voltak, nagyobb étvágyam volt és vagy sírós vagy ingerült vagyok olyankor. Máskor észre sem veszem, csak megjelenik... :D Általában meglep, mert sosem akkor jön mikor számolom, 24-31 naposak a ciklusaim. Múlt hónapban úgy fájtak a melleim majdnem megőrültem, imádkoztam kb. hogy jöjjön meg már. A mennyiség is változó, mostanában elég kevés, régebben több volt.
2016. máj. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem általában a melleim feszülnek Es néha a hasán faj

Amugy meg semmi

De en mondjuk szeretem hogy menstrualok !

Lehet fura de mindig szoktam várni hogy mikor jon meg

2016. máj. 9. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ilyet nem hallottam még, hogy hogy szereted? Megnyugszol? Vagy, hogy van ez?
2016. máj. 9. 05:23
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom !

Lehet ez Azert van mert meg csak 13 vagyok es meg nem tudom a hatranyait de nem tudom

Valamiért szeretem ha megjön mert …nem is tudom !

2016. máj. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!