Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Félrenézte az orvos? (Condyloma)

Félrenézte az orvos? (Condyloma)

Figyelt kérdés

Múltkor a tükörben vizsgáltam a nemi szervemet, amikor egy nagyon fura dologra lettem figyelmes. Belül, a hüvelyem bemeneténél kis bőröket vettem észre, amikről később megtudtam, hogy a condyloma jelei. Szemölcseim nincsenek sehol. Ezért elmentem a nőgyógyászhoz, akivel megosztottam a gyanúmat. Viszont ő azt mondja, hogy nem lát erre utaló jeleket és ha valóban condylomám lenne, annak más tünete is lenne.

Mennyire lehet ezt a betegséget elnézni?

Azért csináltattam egy HPV tesztet, de a véleményetekre is kíváncsi vagyok.


2016. máj. 4. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el másik orvoshoz is

Nem biztos h elnézte de nem tudni en megnezetnem mással is :)

2016. máj. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszer a dokim hosszú percekig nézegette a dolgokat, keresgette a jeleket és mérlegelt magában, hogy mi lehet. Annyira kínos volt öt perc után, hogy én már röhögve kérdeztem tőle, hogy egy kávét nem hozna nekem, ha már ő jól érzi magát, akkor én is had (nem tudom, hogy honnan jutott eszembe, utálom a kávét, de nagyon cikinek éreztem a helyzetet). Tanácstalan volt, azt mondta, hogy nem mindig egyértelmű, úgyhogy továbbküldött bőr-és nemibeteg gondozóba, végül kiderült, hogy nem az volt, de mai napig nem tudom, hogy mi lehetett. Minden leletem negatív lett, végül maguktól eltűntek. Úgyhogy előfordulhat, hogy nem tudják biztosra megállapítani.
2016. máj. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!