Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog végre megjönni?...

Mikor fog végre megjönni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
az anyukámnak is 13 évesen jött meg először,én is 13 éves vagyok de még nem jött meg. kellemetlenül érzem magam emiatt,mert az osztályban mindenkinek van már :/ fehérfolyásom másfél-2 éve van. mikor fog megjönni végre? :(

2016. ápr. 27. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam amikor annyi idős voltam mint most Te hogy valaha ez lesz a menő a lányok körébe. Addig örülj míg nincs rá gondod. Ha megjön akkor majd élvezheted kb. 30 évig.
2016. ápr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Senki sem tudhatja. Lehet hogy hamarosan. Légy türelmes :) Nem szégyen ha később jön meg.
2016. ápr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Még csak 13 éves vagy, rengeteg időd van, amíg megjöhet. Élvezd ki!
2016. ápr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
néha belegondolok,hogy lehet mázlim van hogy még nincs :D
2016. ápr. 27. 20:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Bizony mázlid van! Nem kellemes vérezve, betéttel tornázni, iskolában lenni. Van aki görcsöl is.
2016. ápr. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Fiatalabb koromban nálunk is versengés volt, hogy kinek jön meg, kinek nem. De hidd el, annyira mindegy, úgy is mindannyian sorrakerültök, utána meg már ha akarod, ha nem, megjön. Én most pl pont menstruálok és egész nap az ágyat nyomom, mert annyira görcsöl a hasam, rosszul vagyok stb. És ez minden hónapban újra. Visszagondolva hülye voltam, hogy vártam. Persze nem előírásszerű, hogy te is szenvedsz majd vele, de semmi jóból nem maradsz ki, az biztos :)

24l

2016. ápr. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ma megjött..:D kár volt várni :D
2016. máj. 19. 20:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Részvétem! :D
2016. máj. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
először nagyon rosszul éreztem magam miatta de az anyukám megnyugtatott,illetve rájöttem minden lány szenved vele :D :/
2016. máj. 20. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!