Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy evben 4 huvelygomba sok?

Egy evben 4 huvelygomba sok?

Figyelt kérdés
Egesz eletemben 6x volt gombam. Babakoromban antibiotikumtol, kb. 12 evesen is volt 1x. Es most 15 evesen mar tul vagyok a 6.on. Egy ideig azt hittuk az intim lemoso az oka, abbahagytam a hasznalatat es igy is kijott. Rendesen mosakszom, pamut fehernemuket hordok. Mi lehet a gond?
2016. ápr. 19. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármi. Elég sok a 4 egy évben, első körben nőgyógyászhoz kellene menni. Okozhatja hormonprobléma, nem megfelelő étkezés (nekem ettől volt 2 évig folyamatosan), rossz gyomorműködés (bélrendszeri candida is okozhat hüvelyi fertőzést). Tehát irány a doki, mert a candida felszálló fertőzést is tud okozni, vagyis könnyen lehet tőle méhgyulladásod vagy petefészek-gyulladásod is és az nem játék.
2016. ápr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A partnered/partnereid intim higéniájával minden rendben van?
2016. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egy gyermek nogyogyasznal mit varhatok?

Ugyis elmehetek ha epp nincs semmi problemam? (Marmint akkor is ha epp noincs fertozesem? Ugy is meg tudja allapitani?)

A baratommal nem szexelunk, csak petting, nem hiszem hogy az lenne a baj. Koszonom a segitseget!

2016. ápr. 20. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!