Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minek a tünetei lehetnek ezek?

Minek a tünetei lehetnek ezek?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban egy napig tartott a menstruációs vérzésem, közben erős hüvelyi fájdalmam volt, nem tudtam tampont sem használni. Amikor elmúlt, valami nagyon fura szagú folyásom volt, de csak egyszer, azóta semmi. Illetve ma reggel arra ébredtem hogy nagyon erősen fáj a fejem a homlokom alatt.


Szedek fogamzásgátlót, amit a hónapban a szükséges első nap helyett csak a második naptól szedtem be (elfelejtettem, és az előírtak szerint a második napon bevettem az első kettőt - amúgy fél éve szedem), lehetséges hogy emiatt volt ez?

Nem tudom, hogy a fejfájás (migrénszerű - korábban sosem volt még migrénem) és az előbbi között van-e összefüggés..?


2016. ápr. 15. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet sok volt egyszerre a dupla adagú fogamzásgátló. Ez a hormon az idegekre is sajnos hatással van negatív irányban, ettől fájhatott a fejed. Azért ez egy erős hormon.
2016. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!