Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek lehetnek petefészek...

Ezek lehetnek petefészek ciszta tünetei?

Figyelt kérdés

A mentruációm teljesen rendszertelen, gyakran el is marad, vagy teljesen, vagy barna folyás van helyette. Bár mióta menstruálok (9 éve), sosem volt rendszeres, de régen inkább a többszöri és hosszabb ideig tartó menzesz volt jellemző, mostanában viszont alig van.

Illetve gyakran fáj a petefészkem. Nem menstruációs görcs, érzésre sem hasonlít rá. Többnyire alhasi részen, jobb oldalon fáj, de a bal oldal is szokott.

Szóval az egyre gyakrabban jelentkező alhasi/petefészek fájdalmak miatt gondolom, hogy ez lehet a háttérben.

Egyébként szűz vagyok, ez ha számít.



2016. febr. 10. 00:45
 1/4 anonim válasza:
Nekem is pont ilyen tüneteim voltak, és van is egy nagy zölddiónyi cisztám. Az hogy szűz vagy nem számit semmit.
2016. febr. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A szüzességet úgy értettem, hogy a válaszolóknak számít, hogy a menstruáció elmaradása miatt senki ne jöjjön "terhes vagy" találgatásokkal.
2016. febr. 10. 08:00
 3/4 A kérdező kommentje:

És neked mi lett a cisztád sorsa? Műtöttek?

Mesélsz kicsit többet a dologról, ha nem vagyok túl indiszkrét?

2016. febr. 10. 08:04
 4/4 anonim válasza:
Még nem műtöttek meg, jövöhéten fognak ha minden igaz. De én gyereket szeretnék ezért is mentem bele a műtétbe. menj el orvoshoz, nehogy komolyabb bajod legyen a végén. lehet gyogyszerrel helyrerakják a ciklusod és minden rendben lessz. sokan élnek cisztával. csak vigyázni kell, mert akár be is görcsölhet ami álitólag nagyon fájdalmas. én az utóbbi időben gyógyszerrel próbáltam beállítani a ciklusom, sikerült is, viszont most a műtét előtt 2hétig abba hagytam a gyógyszer szedését, és már késik is :(
2016. febr. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!