Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyerek nőgyógyászhoz is...

Gyerek nőgyógyászhoz is mehetek rákszűrésre?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, még szűz, és tudtommal még a szűzhártyám sem szakadt át, így a felnőtt orvos nem fogad elméletileg..Vagy ez nem befolyásoló tényező? Mehetnék felnőtt orvoshoz is?
2010. ápr. 6. 12:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
Sztem ez hülyeség...Miért ne mehetnél? Nyugodtan jelentkezz csak be:)
2010. ápr. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze, mehetsz felnőtt orvoshoz. Nincs előírva, hogy x éves korodig csak ide, és csak x idő után mehetsz felnőtthöz. Én 16 évesen, szűzen is felnőtt orvosnál voltam.
2010. ápr. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.:) Csak ha már egyszer felkészülök erre( mert nem szívesen nyitogatom a lábam..elég gátlásos vagyok) nem szeretném ha elküldenének másik helyre.:/
2010. ápr. 6. 12:11
 4/11 anonim ***** válasza:
Felnőtt orvoshoz menjél, a szűzhártyának semmi köze ehhez. Érdeklődj ismerősöknél, a neten, vagy az anyukádnál megbízható, kedves orvos után, akit mások ajánlanak.
2010. ápr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én 31 éves koromban adtam oda a szüzességemet a férjemnek. 16 éves koromtól azonban felnőtt nőgyógyászhoz jártam.


A szüzességed nem befolyásoló tényező, a korod azonban igen. 17 élvesen már felnőtt problémáid lehetnek, ha vannak, amiket felnőtt nőgyógyász tud hatékonyan kezelni.


Bátorság, neki már egyáltalán semmi újdonságot nem jelent egy női nemi szerv. Olyan, mintha az autószerelőhöz vinnél egy autót. Nem fog rácsodálkozni. :-)

2010. ápr. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

remélem segítek: barátnőmmel nagyon be voltunk szarva a nődokitól, ő kitalálta, h menjünk gyereknőgyógyászhoz (szintén 17 évesek voltunk), ráadásul nő is volt, de egy rémálom volt az a doki, kioktatott, bunkó volt és nem is segített, rettentő kellemetlen volt, mert a fenekemen keresztül vizsgált meg

utána elmentem a kerületi nődokihoz, felnőttorvoshoz, pasihoz, halál rendes volt, jópofa, kedves, nem mondtam h szűz vagyok (nem akartam mégegyszer h úgy vizsgáljanak meg), gond nélkül megvizsgált, rendes úton, nem fájt!....pozitív élmény volt, ja és kb 5 percért kár annyira parázni (tudom könnyen mondom).....sok szerencsét!

2010. ápr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Úgy vélem segítettek..Bár az utolsótól némileg megriadtam :O No de ezen is túl kell esni egyszer.. :) Aminek most jött el az ideje.:)
2010. ápr. 6. 14:27
 8/11 anonim ***** válasza:
hát ha nem akarod, hogy végbélen keresztül vizsgáljon (én személy szerint ezt inkább kihagynám)akkor a felnőtt nőgyógyászatra menj és csak fickóhoz!!!
2010. ápr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
bocsi, csak azt akartam h tudd, h más is volt ezzel így és a nagy parázásunknak "rosszabb" lett a vége, mintha beestünk volna az első felnőttorvoshoz....majd írd meg h mi volt....remélem "jó" élmény lesz
2010. ápr. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen,de felnőtthöz is mehetsz,csak szólj róla hogy szűz vagy és hogy előszőr vagy itt,mert van kisebb eszközűk is és ilyenkor nomálisabban bánnak az emberrel.
2010. ápr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!