Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hordjak melltartót?

Hordjak melltartót?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és a toppban már kényelmetlenül érzem magam(mindig felcsúszik a mellem közepére) . Szóval nagyon zavar.

Mell alatt: 68 cm

Mellen : 78 cm


170cm vagyok és 49 kg

ha elkezdenék hordani akkor hogy kérjek anyukámtól?



2016. ápr. 10. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ennyi idősen kezdtem el hordani. Egyszerűen elmentünk anyukámmal a boltban és együtt megvettük. Beszéld meg vele, hogy szeretnél, és esetleg kísérjen el megvenni.
2016. ápr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!!!!!!!!!! egyébként szted nekem már kell?
2016. ápr. 10. 16:30
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
14 évesen már illik. Nekem már 12 évesen is volt, mert már átlátszott a topp. Nyugodtan mondd meg anyukadnak, szerintem meg orulni is fog neki:)
2016. ápr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Igen kell neked :3 nekem is 12 évesen lett először, bár már jóval elötte is könyörögtem érte, pedig még most... 16 évesen sincs mellem >< már hozzászoktam :s és te még jobban jártál mert én most vagyok 46 kiló ^^"

És kérd meg anyud hogy menjen veled venni :3 a cici egyáltalán nem tabu téma így ^^

2016. ápr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a durva, hogy nekem ugyanezek a méretek vannak! Wow!!! Nekem is mell alatt: 68 cm mellbőségem:78cm, nem vagyunk véletlenül ikrek???😂😂😂 Egyébként szerintem már hordhatsz melltartót! 😉 Kb.a 70/A jó lehet rád! Próbálgasd! 😉😉😉. (lehet kicsit későn írok, szóval bocsi) 13/l
2017. jún. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!