Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmehetek anyámmal úgy a...

Elmehetek anyámmal úgy a nőgyógyászhoz hogy az ki szedje nekem a szűzhártyám de anyám ne tudjon semmit? Mármint az orvos nem mondja el ha én meg kérem rá?

Figyelt kérdés
Anyámnak meg csak annyit mondanánk h rutin vizsgálat volt.

2016. ápr. 9. 08:35
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
15/L nem szűz
2016. ápr. 9. 08:39
 2/17 anonim ***** válasza:
A szűzhártyát nem szokták "kiszedni".
2016. ápr. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondold át újra, mit akarsz kérdezni, mert ennek semmi értelme. Illetve olvass biológia könyvet, általános iskolás is jó!
2016. ápr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát ezt én sem értem.
2016. ápr. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
értelmetlen kérdésre nincs értelmes válasz
2016. ápr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy hogy kivágják vagy valami mert nem szakadt át teljesen. De a lényeg hogy az orvos nem mondja el anyámnak ha én meg kérem rá?
2016. ápr. 9. 10:49
 7/17 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy nem szakadt ár rendesen? Ha meg így van, majd a barátod legközelebb átszakítja rendesen.
2016. ápr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Sunshinedoll ***** válasza:
Mi az, hogy nem szakadt át rendesen? Ha intakt szűzhártyád van, az komoly egészségügyi probléma, és menstruációs vér sem tud kiürülni, ha ez a gond, akkor fontos, hogy mielőbb megoldják a problémát, mert nagyon komoly gondokat tud okozni, de ezt abszolút nem kell szégyellni. A legtöbb esetben alapból van egy nyílás a szűzhártyán, ami nem szakad semerre, csak kitágul. Orvos nem szed ki semmit meg nem szakít ki semmit.
2016. ápr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Vagy te most azt hiszed, hogy az átszakadt szűzhártyának ki kell jönnie?
2016. ápr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Emberek a kérdés LÉNYEGE HOGY HA MEGKÉREM A DOKIT HOGY NE MONDJON ANYÁMNAK SEMMIT AKK UGYE NEM FOGJA EL MONDANI?
2016. ápr. 9. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!