Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacional kesszeru...

Menstruacional kesszeru szurasokat erzek! Miert?

Figyelt kérdés
15 eves vagyok es menstruacio ideje alatt alhasi faldalmaim vannak.Szurasokat erzek..emiatt nehezen mozgok stb. Pisilesnel borzasztoan faj.. mi lehet ennek az oka? Elore is koszonom a valaszokat

2016. ápr. 2. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom neked megmondani, hogy mitől van, de nekem egy életen át így volt. Nem vagyok fiatal, és nem származott más károm ebből a kellemetlen tünetből. Orvosok sem tudták konkrétan megmondani, hogy mi miatt van?
2016. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az eddigi menszesznél is érezted, vagy ez most jött elő? Amúgy lehet az összehúzódások, görcsölést érzed, ha pedig csak most jött elő lehet felfáztál, vagy elkaptál vmi fertőzést.
2016. ápr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sajnos meg nem voltam orvosnal.

De a menstruacio befejezodese utan el fogok menni. Mivel sok embernek van ilyen tunete, azomban nem tudjak ok sem hogy miert, kulonbozo betegseg tunete is...de az menstruacio nelkul. :)

2016. ápr. 2. 20:27
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem ez az elso, tobb menstruacional is elofordult mar.
2016. ápr. 2. 20:29
 5/6 A kérdező kommentje:
*azonban
2016. ápr. 2. 20:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez sajnos a menstruáció teljesen természetes velejárója. Összehúzódik a méh, hogy segítse a nyálkahártya leválását. Akinek erősebben húzódik, annak fáj a hasa.
2016. ápr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!