Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 9 napja vérzek. Miért?

9 napja vérzek. Miért?

Figyelt kérdés

Antibiotikumot írt fel a családorvosom. Néhány tabletta után megjött a menszeszem. Leálltam vele. Az utolsó 2 nap azaz 5-6. nap enyhe viszketést tapasztaltam, igy kentem oda egy kis gomba elleni krémet 2 este is. ma már 9 napja hogy tart a menszesz. Utobbi 3 napban csak pecsételő gyenge halvány piros. Mi lehet az oka? és mit tegyek? Tudom hogy nem lett volna szabad kenni menszesz alatt de már egyszer voltam gombás és meg akartam előzni. Csak normális válaszokat!

19/L



2016. ápr. 2. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Antibiotikumot nem hagyunk félbe, nem állunk le vele.

2. A viszketés az tünet, ami betegségre utal. Nem volt mit megelőzni, maximum átmenetileg elnyomod a tüneteit egy, már kialakult fertőzésnek.

3. Menj orvoshoz, és ha felír valamit, akkor szedd be/kend fel normálisan, ne csak úgy tessék lássék, ma így, holnap úgy, aztán megint meggondolod magad, mert a végén még félrekezeled magad és pl 9 napig fogsz vérezni.... Hoppá!

2016. ápr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Antibiotikumnak lehet a mellékhatása is a viszketés fertőzés nélkül is.
2016. ápr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!