Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfáztam? És menjek dokihoz?

Felfáztam? És menjek dokihoz?

Figyelt kérdés

Kb.egy hete fájdogál a hasam alja+a derekam meg néha a hátamra is átsugárzik.Azt hittem csak meghúztam a derekam, de ma vettem észre hogy mintha sűrűbben járnék WC-re.Az iskolában 1-2 óra után már nagyon kellett akkor is ha keveset ittam,mióta hazajöttem meg szinte negyedóránként járkálok.Csak az a furcsa hogy egyáltalán nem fáj vagy csíp ha pisilek, pedig az is tünet szokott lenni.

Elmondtam anyának és hogy szerintem a dokit is meg kéne látogatni de kiderült hogy legközelebb csak jövőhét kedden lesz délutános, és anya azt mondta hogy nem kéne holnap délelőtt mennem mert nincs semmi bajom és nem kéne emiatt kihagynom a sulit.

Azt megértem hogy tudok járni merz nem fáj elviselhetetlenül, nem szeretnél "lógni" emiatt az iskolából, csak attól félek hogy ha keddig várok esetleg rosszabbodhat a helyzet, nem akarom hogy súlyosabb legyen:(

Mit csináljak? Egyáltalán ez felfázás?

16/l



2016. márc. 31. 18:33
 1/5 anonim válasza:
Mindenképpen menj dokihoz!!
2016. márc. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vény nélkül is lehet felfázásra gyógyszert venni szerintem próbáld ki, nekem segített
2016. márc. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Mindenképp el akarok, a kérdés csak az hogy lehet ezzel keddig várni?

#2 És melyik volt ez ami neked bevált?

2016. márc. 31. 18:46
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Mindenképpen menj el holnap! A hétvégén ha előjön a többi tünet, az ügyeleten/sürgősségin nem fognak jó szemmel nézni az " egy hete fáj a lányom hasa" kezdetű mondatra.. :S


Ez valószínű valamilyen húgyúti fertőzés, csak még enyhébb lefolyású. De attól még fertőzés ami felfelé is mehet, nem szabad megvárni hogy a medencédbe, vesédbe kössön ki. Keddig nagyon sok idő van. Patikát is megkérdezheted, de valami kell!

2016. márc. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, én is ettől félek főleg mert mintha a vesém is fájna egy kicsit hátul:(

Rendben, akkor meggyőzöm anyát hogy holnap nézzünk be a dokihoz, tényleg nem akarok várni én sem.

2016. márc. 31. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!