Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első napon erős utána nagyon...

Első napon erős utána nagyon gyenge menstruáció?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 16 éves lány vagyok, és ma van meg 3. Napja. Első napon nagyon erős vérzésem volt, szintén nagyon erős gorcsokkel (mint mindig), második nap óta pedig ugyancsak gorcsoltem, de gyenge volt nagyon a vérzésem, és még most is az.. Ilyet mindig csinál, de max a 3.nap estétől 4.nap kb délig.

Mitől lehet? (Cataflam Dolot szedek duplázva, mert az felé olyan erős mint a Cataflam. Naponta nagyon max 4-6 db-ot)



2016. márc. 29. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan hogy a mensim alatt fajt a hasam de ver alig jott..1nap alatt ha elhasznaltam 2 betetet.Es egyebkent szerintem mensikor ha teheted es otthon vagy ne egyel meg ennyi gogyszert!! Mar lassan tul adagolod ha naponta ennyit eszel! Ha eros a fajfalmad akkor melegvizes palack, meleg agy , es probald meg inkabb az Algopyrint!! Az szerintem jobb! :)
2016. ápr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is volt már, hogy jobban fájt, mint ahogy véreztem. Normális. Nem volt olyan vastag a méhnyálkahártya ebben a hónapban.

Valóban nem érdemes ennyi gyógyszert megenni,(a Cataflam simából amúgy is csak napi kettő a max mert erős, de nem mindenkinek válik be, tehát ha nem múlik el tőle, akkor keress más fajta gyógyszert), főleg otthon. Én otthon max 1 szemet szoktam, ha nagyon rossz, inkább fekszek, pihenek, ha menni kell valahová akkor veszek be algoflex M-et. Algoflex M és a Forte pl nagyon jó, valamint érdemes napi 1et bevenni már az előtt hogy megjön (1-2nappal előtte), úgy hatásosabb.

Valamint lehet beszélni házidokival, vannak vényköteles görcsoldók, fájdalomcsillapítók, amik vízben oldódóak, sokkal gyorsabban hatnak, azok a legjobbak.

2016. ápr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom hogy sok, igazából nekem úgy fáj, hogy körbe a derekamon (mintha a vesem fájna) és a lábamon végig, szóval nagyon durván. Az orvos írta fel nekem a Cataflamot napi 2-3 dbra, de nem szoktam mindig ennyit bevenni. Jártam már úgy, hogy vasárnap jött meg reggel, és konkrétan végig sírtam a napot a fájdalomtól. A másik az, hogy nekem az első alkalomtól fogva fáj a hasam az első 3 napban (lassan 4 éve) a másik meg az, hogy nem görcsölök, hanem egyhuzamban fáj... 11-en megyek gyermeknőgyógyászhoz, sokan mondták, hogy valószínűleg a fogamzásgátló segítene... Én félek egy kicsit tőle :/
2016. ápr. 3. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!