Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehetne enyhéb a Havija?

Mitől lehetne enyhéb a Havija?

Figyelt kérdés

a lényeg hogy van egy lány ismerősöm s amikor megvan neki akkor folyton hány de napi szinten kb 4 szer..

S ez így már nagyon idegesíti.

S azt javasoltam neki menyen nőgyógyászhoz de nem szeretne.. mondtam neki hogy nem muszák megvizsgáltatni magát a "székben" hanem csak beszélgetnek arról milyen szokott lenni s akkor felíratat magának egy fg-t amivel enyhébb lesz mert van ilyen ismerősöm.


de jobb szeretném ha valaki jobban felvilágosítana erről hogy elmagyarázzam neki hogy is menne ez a egész.

Anyit még hogy régebben sokkal rosszabb volt neki stresszes élet összevissza jött meg neki s sokkal többbet hányt mint 4szer egy nap.

Mostanság levettem minden terhet a válláról és nem stresszel nincs miért ráadásul meg is könyítettem minden gondját így lecsökent napi szinten 3-4 hányásra a egész naposról s nem is annyira erős neki.

De örülnék hogyha valaki elmagyarázná hogy menne ez a nőgyógyászatos neki mivel első lenne neki.



2016. márc. 26. 16:16
 1/4 anonim válasza:

Én is pont ilyen voltam, előfordult az is hogy hajszál híja volt annak hogy elájuljak és a mentő vitt a kórházba.

Kaptam fogamzásgátlót, és azóta nem hánytam egyszer sem, nagyon bejött. Annak ellenére, hogy nem fogamzásgátlás céljából szedem, még jó ideig nem akarom abbahagyni, mert visszatérne ez a szenvedés.

Nekem előtte sokszor a fájdalomcsillapítók se használtak.

Annyi volt csak a nőgyógyásznál, hogy elmondtam mit akarok, vettek vért, jó lett az eredményem, és felírta. Semmi extra.

2016. márc. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Te inkább ne magyarázz semmit, inkább a helyesírási szótárat bújd!


Hányásra b6, gyömbér, nem fogamzásgátló, ami tönkrevágja a szervezetét.

2016. márc. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Figyi most kicsit se izgat a helysírás meg egyéb csak segíteni akarok egy baránőmön és hogy tud b6 semmit se használ sőt semilyen egyébb gyógyszer sem használt neki... ezek a napok nála szenvedések...

Nos akkor szólok neki hogy mihamarabb menyen nőgyógyászhoz, s hogy nem kell olyan vizsgálatot rajta csinálni mint a székes csak szimpla vérvételes s beszélgetés és akkor ha filratatja akkor megveszem neki ennyiben is segítenék rajta

2016. márc. 26. 16:47
 4/4 A kérdező kommentje:

S amugy milyen ár körül vannak a felírt fogamzásgátlók?

Csak hogy tugyam menyit tegyek rá félre

2016. márc. 26. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!