Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A lindynette fogamzásgátló...

A lindynette fogamzásgátló kinek mennyire folyásolta be a havija mennyiségét és idejét?

Figyelt kérdés
5 hónapja szedem a gyógyszert, első két hónapban még semmi változás nem volt a havimba! de a 3 hónapban mennyiségben csökkent, 4 alkalommal már nem csak mennyiségben hanem időben is kevesebb volt.! előtte 5 napig tartott s kb majdnem egy egész doboz tampon ment el utólag már csak 6db! csináltam tesztet de mind negatív lett.! nem értem! a fogamzásgátló nem folyásol ja be a teszt eredményét.?? kérlek aki ilyen fogamzásgátlót szed írja le milyen tapasztalata van.! előre is köszönöm.!
2014. máj. 20. 22:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem annyira befolyásolta,hogy ott tartok,hogy egy hónapja nem jelentkezett a vérzésem, többször voltam orvosnál azt mondta,majd megjön!

Én 2éve szedem azelőtt 6-7napig volt meg, az első levél után már csak 4-5napig, abból is csak 1-2nap amikor erősen vérzek!A fogamzásgátló nem befolyásolja a terhességi teszt eredményét!

2014. máj. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!