Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció okozhat ilyen...

Menstruáció okozhat ilyen tüneteket?

Figyelt kérdés
Menstruáció előtti napokban gyakran van hányingerem, hasmenésem, és nagyon fáj az egész hasam. Nem teljesen úgy mint a menstruáció alatt, hanem inkább mintha egy rossz gyomorrontásom lenne. Viszont tudom hogy nem az, mert ez egy ideje minden hónapban jelentkezik, de csakis a menstruációt megelőző napokban. Szerintetek mi okozhatja? Tapasztalt már valaki hasonlót? Esetleg tudnátok tippeket adni ellene? Nagyon rossz, hogy ilyenkor csak rettegve hagyhatom el a lakást.
2016. márc. 25. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, sajnos van, akinek a szervezetét sokkal jobban megviseli a menstruáció. Nekem mielőtt megjön, előtte lévő napokban hányás, hasmenés, gyakran ájulás is előfordul.
2016. márc. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mostanában nekem is így jön meg. Átkozom az egész retkes életet... Legutóbb épp boltban jött rám. Hát olyan szarul még életemben nem voltam, hányinger, ájulásközeli élmény, izzadás, hidegrázás, has-gyomorfájás, komolyan azt hittem ott maradok.

Ha valaki tud rá megoldást ne sajnálja tőlünk! :(

2016. márc. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen tuneteim vannak. rendesen csikar a hasam elotte. Lagyabb a szekletem es olyan hanyingerem van, hogy csoda , hogy mêg nem hanytam el magam... Nekem hanyingerre a b6 vitamin szokott segiteni.
2016. márc. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!