Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzásgátlás okozza...

A fogamzásgátlás okozza ezeket a tüneteket vagy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Már jó pár hete barnás váladékom van és csütörtökön kellett volna megjönnie és azt hittem megjött,mert véres is távozott belőlem de azóta semmi. Lehet a fogamzásgátló okozza ezt? Január 4.-én volt egy éve,hogy elkezdtem ezt a fogamzásgátlót szedni Yasminelle a neve alacsony hormontartarmú eddig semmi bajom nem volt tőle. Holnap kellene elkezdenem megint szedni a gyógyszert de csak kedden tudok elmenni nőgyógyászhoz. Mit csináljak? Jobb lenne ha pár hónapig abbahagynám a gyógyszerszedést? (19éves vagyok es másfél éve van barátom)

2016. jan. 9. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem szdnék fogamzásgátlókat, ha belegondolsz, mesterségesen beleszólsz a saját tested működéseibe, mintha nem bíznál bennük (meg a barátodban) -persze nem azt mondom hogy megszakításossal csináljátok, úgy könynen teherbe eshetsz, de van más megoldás is a fogitabin kívül (gumi, spirál, stbstb), amik nem terhelik le a szervezetet hormonálisan.. Nekem egészségügyi okokból kellett nem fogamzásgátlót, de nagy mennyiségű hormont tartamazó gyógyszert szednem, és nagyon elhítam tőle meg szarul voltam és meghozta am enstruációm de ennyire fájdalmas még sose volt... Szerencsére méár nem kell töbebt szednem..
2016. jan. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt! :) a spiralon en is gondolkoztam de azt mondtak azt csak akkor lehet feltenni ha mar tulvagyok egy szulesen. De akkor a gyogyszert abba hagyom egy idore biztosan
2016. jan. 10. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!