Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor nyit ki a kaposvári...

Mikor nyit ki a kaposvári tesco? SÜRGŐSEN VENNEM KÉNE NŐI DOLGOT!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ma tuti zárva, de lehet holnap is..:S nem tudom. Vegyél patikában.
2010. ápr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nincs nyitva semmi :(

jo én megértem..de vészhelyzet :S (esemény utáni kéne)

2010. ápr. 4. 12:00
 3/8 A kérdező kommentje:

bár azt lehet nem is lehet ott venni :(

áááááá

2010. ápr. 4. 12:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy nem a legjobb ötlet,d velem is volt mar ilyen,es én wc papirt,szalvétat raktam be,persze nem egy réteget,hanem sokat.Senki nem vette kivülröl észre,én meg sürün cseréltem,s tuléltem.Vatta is jo ha vn otthon.Illetve ha ülöfürdöt veszel egy kicsit enyhit a vérzés erösségén.Esetleg szomszéd nénikhez atszaladhatnal,uncsihugink telefonalj,hogy hozzon neked.
2010. ápr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jaa, azt hittem, tampon. Ügyeletes patika nyitva van, de az esemény utáni vényköteles. A Szigethy-Gyulában tuti van ügyelet. Csak nem biztos, hogy kiadják...
2010. ápr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valami sűrgőségi osztály szerintem nyitva van,valami kórházban.nem tudok konkrétat írni mert nem ismerem a várost.
2010. ápr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hopppà.Sorry esemény utàni?Ilyenkor az ügyeletire menj.Biztos ngyot fognak nézni,de màst nem tehetsz.Vagy ha kidjak recept nélkü,akkor patika,ha van nyitva...
2010. ápr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!