Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami házipatika condyloma...

Valami házipatika condyloma esetén? Valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Állapotos vagyok, elkaptam valami fertőzést de félek ettől h mi lesz velem es a gyerekkel.Mindenképp altatásos égetés szükséges?

Nincs semmi kenőcs,bármi rá?

Párom nem kaphatta el? Gumi nélkül szeretkeztünk amig eszre nem vettem egy csomocskát ott lent. Mostanra már elég sok es csunya lett. Doki vett törletet, várjuk az eredményt de nem szeretném hogy altassanak. Semmi jó más praktika, módszer nincs rá?

17 hkm


2016. márc. 11. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért altatnának feltétlenül? Férfiaknál helyi érzéstelenítésben végzik az ilyesmit.
2016. márc. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nőgyogyaszom azt mondta altatásban törtenik az égetés.
2016. márc. 11. 16:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fagyasztással szedték le, altatás nélkül, két perc alatt.
2016. márc. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Milyen a fagyasztás?
2016. márc. 11. 20:13
 5/7 anonim ***** válasza:

"... amellyel helyi cryotherápia, egy alkalommal történő fagyasztás során távolítjuk el a condyloma szemölcsöket. A műtét nélküli fagyasztásos eltávolítás Histofreezer módszerrel történik, és maga az alkalmazás kevesebb, mint egy percig tart. A Histofreezer klinikailag bizonyítottan hatásos, biztonságos és jelentősen csökkenti a lehetséges fájdalom mértékét, ráadásul kevésbé invazív, mint egy vágásos vagy égetéses eljárás."


Nem ebben a rendelőben voltam, de ugyanezzel a Histofreezer spray-vel csinálta a doki.

[link]

2016. márc. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, ahonnan néztem a szöveget, lemaradt

[link]

2016. márc. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és ami belül vannak szemölcsök azokat hogy gyogyítsák? ugye kívülről égetik vagy fagyasztják, akkor belül hogyan?
2016. márc. 12. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!