Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki segítsen! Vérzek! (? )

Valaki segítsen! Vérzek! (? )

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és fogamzásgátlót szedek.Hétfőn jött meg,és péntektől fogva már csak barnázni szoktam.Most viszont élénk piros vérzésem van,de nem folyik rendesen ki,leginkább csak a wc papíron látszik.Faj jobb oldalt az alhasam,és azon az oldalon,ha megnyomom,akkor érzek benne valami keményet,de bal oldalon nem.Félek,komoly baj lehet?Egyébként antibiotikumot szedek,mert beteg vagyok,bar szerintem nincs hozzá köze.

2016. márc. 5. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha elolvasnád annak az antibiotikumnak a betegtájékoztatóját? Egyébként szedsz még valamit?
2016. márc. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köhögésre bronchostoppot,meg vas tablettát,mert vérszegény vagyok(de ezt régóta szedem már).Antibiotikum nem ír semmi olyat,ami a tünetemet magyarázná.
2016. márc. 5. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyesmi egyszer, de elmúlt. Ugyanezek voltak a tünetek, én is antibiót szedtem.

Esetleg a gyógyszerek kombinációja. Nőgyógyászhoz esetleg elmehetsz, de szerintem meg fog nyugtatni. Sajnos, én nem vagyok orvos.

2016. márc. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el a nögyogyaszodhoz, mert lehet banalis dolog is, meg komoly is. Valoszinu semmi gond, de azert en megnezetnem.
2016. márc. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet csak levego.

Ha gombot erzel es mozdul akkor lehet ciszta is.

2016. márc. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!