Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vérzek aktus után?...

Miért vérzek aktus után? Többit lent

Figyelt kérdés
5éva vagyok együtt a férjemmel,babát szeretnénk de 20hónapja hiába.nem csináltunk semmit másképpen mégis rövid idön belül két aktus után is véreztem pedig egy hete múlt a mensim....mi lehet ez?dokihoz csak március végén tudok menni.

2016. febr. 25. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden lehet, ezért az igazi okát csak orvos tudja megmondani. Ha továbbra is vérzel együttlét után, akkor minél korábban fel kell keresned az orvosod.

Lehet, nincs gond, csak egy kicsit szárazabb voltál, jobban megsértett, ... De lehet, hogy méhszájsebed van. Ezt csak az orvos tudná megmondani.

2016. febr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem akkor volt ilyen, amikor szárazabb voltam, és megpattant egy kisebb ér. Persze lehet mástól is.

Használjatok esetleg síkosítót, nézzétek meg, segít-e.


A 20 hónapja babát szeretnétek-dologhoz meg annyit tudok hozzátenni, hogy remélem, elkezdtétek a kivizsgálást, mert néha egész egyszerűen megoldható probléma áll a háttérben, de egy éven belül próbálkozva a párok 80%-ának sikerül rendszeres szexuális élet mellett.

2016. febr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló.igen folyamatban vannak a vizsgálatok párom másodszorra esik át mindenen nekem meg volt műtétem 7hónapja de sajna nem lettünk sikeresebbek.
2016. febr. 25. 10:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Hormonproblémától kezdve (általában mensi előtt és után is van barnázás), a méhszájsebig sok minden lehet. De lehet, hogy csak felsértett belülről.
2016. febr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!