Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mostanában néha nagyon erősen...

Mostanában néha nagyon erősen szúr a mellkasom és egyéb problémáim is vannak. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Gimnazista lány vagyok. Általában belégzésnél néha annyira elkezd szúrni a mellkasom, hogy óra közepette egy-egy trágár szó elhangzik. Mindig a bal oldalamon, a mellem alatt. Régebben is volt ilyen problémám, de max kéthavonta jött elő.

A menstruációm is késik már 9 napja. Tesztet csináltam, egyértelmű negatív, így a terhességet kizártam. Elég stresszesek a mindennapjaim, de ennyit még sosem késett.

A héten 2x történt már meg velem, hogy órán rám jött a sírógörcs, mert valamiben kétségbe vonták a tudásom és nem vitatkozás módján. (Szintén volt már ilyen, de ritkán.) Mikor próbálkoztam valamivel, amihez egyáltalán nem volt kedvem, mondták, hogy nem jó. Ettől elment a kedvem, teljesen butának és kínosnak éreztem, hogy hangosan is kimondtam a rossz megállapításom. Ebből a 2 esetből egyszer ki kellett mennem óráról. (Nem azért, mert annyira el lennék kényeztetve, alapvetően azzal van problémám, hogy mások ilyenkor mit gondolhatnak rólam.)

Most megint feltűnt a régebbi "sóhajtozásom" is. Elmentünk vele orvoshoz, mikor 6-7 éves voltam, ugyanis arra panaszkodtam, hogy folyton ásítok, mert nem kapok levegőt rendesen. Egy mély levegőt sem éreztem elégnek, viszont ha ásítottam, olyan fél percig semmi bajom nem volt. Aztán elölről. A doktornő azt mondta, hogy ez csak az idegesség és a stressz miatt van, mert olyan fiatalon így jött ki, így tudtam "levezetni". Többször is előkerült már, most intenzívebben.

A legfőbb problémám viszont még mindig a mellkasom. Nem fokozatosan kezd el fájni, hirtelen belenyilall a fájdalom és hol 5 másodpercig, hol 30-ig tart.



2016. márc. 2. 16:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!