Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, ha nagyon izzadok...

Mit tegyek, ha nagyon izzadok és kelletlen illatom van?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt ilyen, bár anyukám nagyon megszenved ezzel. Féltem, hogy öröklöm, de eddig nem volt ilyen problémám. Most 28 vagyok és egyre többször leizzadok minden ok nélkül, nagyon büdösnek érzem magam, a ruháimat minden alkalommal ki kell mosnom. még ha csak egy órára is veszem fel. de nem hagy foltot vagy ilyesmi, csak kellemetlen illatot. nagyon kellemetlenül érzem így magam. már kipróbáltam mindenféle dezodort is, de nem hat semmit. amit tegyek? főleg most, hogy jön a nyár, még elviselhetetlenebb lesz.
2010. ápr. 1. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ilyen golyós izzadásgátlót nyomj a hónaljadra.

De amúgy a ruháktól is függ hog mennyire izzadsz.

Pl én nagyon nem bírom a műszálas cuccokat.

Van néhán olyan felsőm, amit megvettem ugyan, de nem tudom hordani, mert olyan műszálasak, hogy felveszem, és 2 perc mulva megizzadok. Ellenben a pamut felsőkben nincs ilyen gondom :)

2010. ápr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Golyós, golyós!!!! Minden reggel és meglátod h nem lesz gond. Fűrdés után is egyből dezodorral kend be magad!
2010. ápr. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lady speed stick reggel és este.
2010. ápr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy méregtelenítened kellene és akkor enyhülne. de csak tipp. esetleg ki is lehet vizsgáltatni, biztos van valami oka.
2010. ápr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Otthon is annyira izzadsz mint egy idegen helyen ?
2010. ápr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kellemetlen illat csak a modoros reklámokban van. Az illat szó eleve kellemes dolgot jelent.
2010. ápr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, mindenhol izzadok. otthon, napközben, a munkahelyen. de még sokszor reggel ha felkelek, már rögtön akkor is. de csak egy pár hónapja van ez.
2010. ápr. 1. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!