Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kedden voltam nőgyógyásznál,...

Kedden voltam nőgyógyásznál, de nem voltam vele megelégedve. Elmehetek másikhoz anélkül, hogy az előzőnek bejelentem, vagy meg kell mondani neki, hogy nem megyek hozzá többet?

Figyelt kérdés

Csinált nekem egy kartont, de nem vizsgált még meg. Csak általánosságban beszéltünk. És nem volt szimpatikus.

Magánrendelésen voltam.


2008. szept. 19. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy mehetsz máshoz,pláne,hogy magánrendelésen voltál. Én is voltam úgy,hogy egyszer voltam egy dokinál,és többet a közelébe sem mentem...
2008. szept. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megteheted persze. :) Fontos, hogy normális legyen a doki.
2008. szept. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, simán elmehetsz. Nekem már 6-7 nőgyógyásznál van kartonom.
2008. szept. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy elmehetsz!

Nem kötelező megmondanod neki, hogy elsőnek voltál, és nincs is "folyamatban levő" dolgotok, így nem is vár, szerintem az sem olyan nagy udvariatlansag, ha nem jelzed neki.

Nem tudom hol laksz, ha pesten laksz, akkor ha irsz egy privit, tudok ajanlani egy nagyon kedves, naprakesz, stb. nodokit (nő).

2008. szept. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!